| Name | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface | Black/birght/pickle |
| Melting Temperature Range | 1430℃ |
| Curie Temperature | 230 ℃ |
| Standard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Other,JIS,AISI,ASTM,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Grade | FeNi36 |
| Diameter | 1.0-12mm |
| Place Of Origin | Jiangsu, China (Mainland) |
| Type | Wire |
| Standard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Other,JIS,AISI,ASTM,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Grade | 4J36 |
| Thickness | 6mm-100mm |
| Place Of Origin | Jiangsu, China (Mainland) |
| Type | Sheet,plate |
| Standard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Other,JIS,AISI,ASTM,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Grade | Feni36 |
| Surface Treatment | Bright Surface |
| Application 1 | OLED Mask |
| Shape | Strip |
| Standard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Other,JIS,AISI,ASTM,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Grade | 4J36 |
| Diameter | 0.5mm |
| Place Of Origin | Jiangsu, China (Mainland) |
| Type | Thin Wire |
| Name | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface | Black/birght/pickle |
| Melting Temperature Range | 1430℃ |
| Curie Temperature | 230 ℃ |
| Name | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface | Black/birght/pickle |
| Melting Temperature Range | 1430℃ |
| Curie Temperature | 230 ℃ |
| Name | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface | Black/birght/pickle |
| Melting Temperature Range | 1430℃ |
| Curie Temperature | 230 ℃ |
| Name | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface | Black/birght/pickle |
| Melting Temperature Range | 1430℃ |
| Curie Temperature | 230 ℃ |
| Name | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface | Black/birght/pickle |
| Melting Temperature Range | 1430℃ |
| Curie Temperature | 230 ℃ |