| Product Features | Nickel alloy extruder parts |
|---|---|
| Advantage | wear resistance |
| Hs code | 8477900000 |
| Liner Type | Nickel 60 integrated liner |
| Product Features | Nickel alloy extruder parts |
|---|---|
| Advantage | wear resistance |
| Hs code | 8477900000 |
| Liner Type | Nickel 60 integrated liner |
| Processing Technology | CNC Precision Machining |
|---|---|
| Function | Mixing |
| Hrc | 58-62 |
| Feature Effect | Wear and Corrosion Resistance |
| Hrc | 58-62 |
|---|---|
| Alloy Layer Thickness | ≧1.8mm |
| Plastic Processed | WPC PVC |
| Feature Effect | Wear Adn Corrosion Resistance |
| Product Features | Nickel alloy extruder parts |
|---|---|
| Advantage | wear resistance |
| Hs code | 8477900000 |
| Application extruder macchine type | type 75 and above 75 can made by composite liner |
| Product Name | Copper Braided Flexible Connector |
|---|---|
| Application | Industrial, Electric Power Transmission |
| Customization | Yes |
| Material | pure copper |
| Rated Current | 1-11000A |
|---|---|
| Product Name | Copper braid Wire Busbar/Purple Copper Braided Flexible Connection |
| Application | Industrial, Electric Power Transmission |
| Cross section | 1.5mm2 - 2000mm2 |
| Rated Voltage | 1-100Kv |
|---|---|
| Rated Current | 1-11000A |
| Product Name | Copper braid Wire Busbar/Purple Copper Braided Flexible Connection |
| Application | Industrial, Electric Power Transmission |